Ерозія після пологів

Спрашивает: Наталія
Пол: Женский
Возраст: 27 лет
Здравствуйте, після пологів, 2 місяці, на огляді виявлено невелику ерозію. Лікарем запропонований метод лікування препаратом Солковагин, в інструкції вказано що при лактації протипоказаний. Підкажіть чи практикується використання даного препарату в подібних випадках, та чи виправдане воно. А також до використання даного методу лікування ерозії які аналізи необхідно здати чи обстеження пройти. Також 2 місяці після пологів ШОЕ 42. Чи можливий зв"язок з гінекологією, місячні вже відновились.
Категория: Гинеколог
Добавлен: 9 февраля 2016 года

3 ответа

Молчанова Олена Вікторівна
гинеколог 2016-02-09 22:50
Доброго вечора. При лактації Солковагін заборонений. ШОЕ може бути підвищене при лактації
Платная консультация
Наталія 2016-02-09 23:00
Щиро дякую за відповідь! Підкажіть тоді якими методами практикується лікування в такому випадку. Чи варто зачекати закінчення годування. І через який період шое повинно приходити в норму якщо звязок з лактацією.
Молчанова Олена Вікторівна
гинеколог 2016-02-13 17:55
Варто зачекати. А за скільки ШОЕ вирівнюється, краще запитати терапевта. Успіхів Вам.