Ерозія шийки матки

Спрашивает: Мар'яна
Пол: Женский
Возраст: 30 лет
Хронические заболевания: Немає хронічних захворювань.
Доброго дня, при гінекологічному огляді було виявлено поліп цервікального каналу та ерозію. Проводилося лікування антибіотиками, поліп успішно видалили і тепер готуюся до лікування ерозії. До відвідин лікаря про неї не знала, симптомів не було. Зараз ніяких ліків не приймаю. Всі необхідні аналізи у лікаря і в лабораторії добрі (кров, мазки на цитологію, тощо, ПЛР. ВПЛ ВКР негативні, УЗД- все добре), нічого не виявлено. Дітей ще не народжувала, планую вагітність. Дуже цікавить чи можна проводити хірургічне лікування ерозії, якщо я ще не народжувала і планую вагітність найближчим часом? Якщо так, то який метод у моєму випадку може бути найбезпечнішим? Дякую!
Категория: Гинеколог
Добавлен: 2 ноября 2015 года

1 ответ

Билышко Александр Витальевич
гинеколог 2016-01-22 00:14
Нужна кольпоскопическая картина и ответы мазков на атипию. Вопрос о методе решается индивидуально. ЛЕЧИТЬ 100% необходимо