Бакпосів на мікрофлору

Спрашивает: Мар'яна
Пол: Женский
Возраст: 30 лет
Хронические заболевания: відсутні
Доброго дня!
Скажіть, будь ласка, ми плануємо вагітність і цікавить, чи варто і можливо лікувати чи позбутися цих виявлених бактерій Escherichia coli 10^4 КУО/мл і Enterococcus faecalis < 10^3 КУО/мл? Чи можуть вони створювати якийсь дискомфорт чи небезпеку для вагітності? Дякую!
Категория: Гинеколог
Добавлен: 19 ноября 2015 года

3 ответа

Молчанова Олена Вікторівна
гинеколог 2015-11-19 10:07
Доброго дня! Вас щось турбує? Є скарги? Бо просто так такі аналізи не здають
Платная консультация
Мар'яна 2015-11-19 13:25
Дуже дякую за відповідь!
Я готуюся до вагітності, здавала аналіз на виявлення хламідій, мікорлазми, уреаплазми тощо, на щастя - негативні. У комплексі також був бакпосів на мікрофлору, спочатку не звернула увагу, але вирішила запитати чи це може бути "небезпечним" і чи потребує додаткової консультації чи курсу лікування. Сама не можу знайти чіткої, зрозумілої мені інформації у інтернет-джерелах. Мене зовсім нічого не турбує і ніколи скарг не було. Планую першу вагітність, тому переживаю за все:) Щиро дякую!
Молчанова Олена Вікторівна
гинеколог 2015-11-22 19:28
В ідеалі таких бактерій там бути не має, на жаль. Тому профілактичне лікування було б потрібне