Мазання та кровотеча відміни
Спрашивает: Марина
Пол: Женский
Возраст: 24 года
Вітаю, маю таке питання. Пью джаз плюс це третя пачка і на 23 дні цикла почало мазати, таблетки я пью в один і той самий час, єдине шо був дуже великий стрес. Чи міг він вплинути? Зараз 27 день циклу досі маже і я випила сьогодні першу пусту таблетку з пачки. Статеві акти були але закінчення в середину не було. Можливо тільки хлопець торкався вхід в вагіну де на руках було трохи сперми і все. І я тепер не розумію як мені зрозуміти що почалась кровотеча відміни а не мазання. Зараз я міняю прокладку щоденну 2-3 рази на день. І цього достатньо. Просто збільшиться обʼєм виділень? Чи як мені зрозуміти? Дякую
3 ответа
Доброго дня, ні, не міг, це нормально, у Вас так і буде мізерно проходити менструація, а надалі, може бути таке, що менструація може і бути відсутньою, Вам потрібно буде продовжувати приймати оральні контрацептиви.
Марина 2024-06-06 12:27
Просто тоді пью далі нову пачку джаз? І чи потрібно робити на всякий випадок тест як ви вважаєте? Дякую вам!
Доброго дня, ні, не потрібно робити тест, приймайте нову упаковку.