Ерозія і ектропіон шийки матки

Спрашивает: Мар'яна
Пол: Женский
Возраст: 30 лет
Хронические заболевания: Відсутні
Доброго дня! При гінекологічному огляді виявлено ерозію і ектропіон шийки матки. До відвідин лікаря про неї не знала, симптомів не було. Зараз ніяких ліків не приймаю. Всі необхідні аналізи у лікаря і в лабораторії добрі (кров, мазки, тощо, ПЛР. ВПЛ ВКР негативні, УЗД- все добре), нічого не виявлено. Дітей ще не народжувала, планую вагітність. Дуже цікавить чи можна проводити хірургічне лікування ерозії, якщо я ще не народжувала і планую вагітність найближчим часом? Якщо так, то який метод у моєму випадку може бути найбезпечнішим? Чи, можливо, краще проводити лікування після вагітності? Дякую!
Категория: Гинеколог
Добавлен: 3 ноября 2015 года

1 ответ

Молчанова Олена Вікторівна
гинеколог 2015-11-03 15:50
Доброго дня! Найкраще лікування аргоном. Зверніться до нас у клініку, проконсультуємо по потребі і поясню, чи потрібно таки цю ерозію прибирати