Уреаплазма. Лікування

Спрашивает: Оксана
Пол: Женский
Возраст: 23 года
Доброго дня. Я прохожу лікування від уреаплазми. Лікар сказав парнеру здати аналізи і вже проходити лікування в уролога (за необхідності). уролог сказав, що для проведення аналізу вистачить здати кров. і от результати показали що нічого не виявлено. 1) Чи потрібно партнеру проходити лікування незалежно від того чи щось виявлено? 2) Чи є необхідність додатково здати мазок чи ін.?
Категория: Гинеколог
Добавлен: 20 апреля 2016 года

1 ответ

Избаш Олег Иванович
гинеколог 2016-04-20 11:51
Відповідаю:
1. Є така необхідність
2. Краще за все - аналіз на мікоплазму, уреаплазмі та інші збудники урогенітальні, але методом ПЛР