Какое лечение?

Спрашивает: Валерия
Пол: Женский
Возраст: 22 года
Хронические заболевания: Нет
Здравствуйте, помогите разобраться с расшифровкой анализов.
Мікрофлора - в значній кількості
Слиз - виявлено
Білковий детрит - виявлено
Клітинний детрит- виявлено
Лейкоцити- в помірній кількості
Еритроцити - в невеликій кількості
Епітелій - поверхневий пласти клітин, скупчення клітин, реактивні і дегенеративні зміни, ознаки
паракератозу цитоплазми
Епітелій - проміжний пласти клітин, скупчення клітин, реактивні і дегенеративні зміни, ознаки
паракератозу цитоплазми
Епітелій - парабазальний групи клітин, реактивні і дегенеративні зміни
Епітелій циліндрічний- тяжи, скупчення клітин, реактивні, дегенеративні і виражені дистрофічні
зміни
Епітелій метаплазований - одиничні скупчення, реактивні і дегенеративні зміни
Заключення: Тип ІІ - Реактивні зміни. Бак. Вагіноз.
Категория: Гинеколог
Добавлен: 4 сентября 2016 года

1 ответ

Порхун Василий Васильевич
гинеколог 2016-09-05 00:28
По результатам у вас бактеріальний вагіноз. Необхідне лікування. Для призначення лікування можете звернутися до мене на очну консультацію.