Тип II -Реактивні зміни?

Спрашивает: Алена
Пол: Женский
Возраст: 52 года
Здравствуйте. Помогите пожалуйста разобраться в результатах цитологии. Мікрофлора - в значній кількості, Слиз - виявлено, білкови та клітинний детри - виялено, лейкоцити - в помірній кількості, еритроцити - в помірній кількості, епітелій поверхневий (а також епітелій проміжний та парабазальний) - пласти клітин, скупчення клітин, реактивні зміни, ознаки паракератозу клітин. Епітелій базальний - не виядено, епітелій циліндричний - не виявлено. Виявлені "ключові" клітини. ЗАКЛЮЧЕННЯ: Тип II -Реактивні зміни. Благодарю за ответ.
Категория: Гинеколог
Добавлен: 17 мая 2019 года

3 ответа

Молчанова Олена Вікторівна
гинеколог 2019-05-17 14:17
Здравствуйте. Картина воспаления шейки матки на фоне баквагиноза
Платная консультация
Алена 2019-05-17 14:21
Спасибо Вам большое за оперативность. Буду лечится. Надеюсь это не страшно?
Молчанова Олена Вікторівна
гинеколог 2019-05-17 14:27
Нет, не волнуйтесь. Нестрашно и все лечится:)