Расшифровка анализа цитология

Спрашивает: Татьяна
Пол: Женский
Возраст: 48 лет
Здравствуйте, помогите расшифровать анализы цитологии.
ТОЧКА 1
ВАГІНАЛЬНА ЧАСТИНА ШИЙКИ МАТКИ
Епітелій
Клітини плоского епітелію в помірній кількості, розташовані окремо, групами, складаються переважно з клітин поверхневого, проміжного шару.
Лейкоцити
6-8 в п/з.
Еритроцити
поодинокі в п/з.
ТОЧКА 2
СЛИЗОВА КАНАЛА ШИЙКИ МАТКИ
Епітелій
Клітини плоского епітелію в незначній кількості, розташовані окремо, групами, складаються переважно з клітин поверхневого, проміжного шару. Ядра частини окремих клітин незначно збільшені, гіперхромні, контури ядер нерівні, структура хроматину змінена, ядерно-цитоплазматичне співвідношення змінено на користь ядра. Окремі клітини з гіперкератозом. Клітини залозистого епітелію в помірній кількості, розташовані окремо, групами. Частина клітин у вигляді „голих” ядер. Ядра частини клітин збільшені, структура хроматину змінена, ядерно-цитоплазматичне співвідношення змінено на користь ядра. Цитоплазма помірно базофільна, вакуолізована. Цитологічні ознаки плоскоклітинної метаплазії епітелію. Поліморфізм ядер, окремих клітин. Слиз у помірній кількості
Лейкоцити
20-30 в п/з.
Еритроцити
20-30 в п/з.
Категория: Гинеколог
Добавлен: 2 июня 2017 года

3 ответа

Порхун Василий Васильевич
гинеколог 2017-06-02 12:03
У вас есть незначительное воспаление в цервикальном канале. Рекомендую провести противовоспалительную терапию, а также исключить ВПЧ инфекцию.
Татьяна 2017-06-02 12:38
Василий Васильевич, при данном результате анализа был сделан вывод:

Цитоморфологічний висновок
Тип IV Підозра на рак Запалення. Реактивні зміни клітин плоского, залозистого епітелію.

Это ошибка? Помогите разобраться.

Ранее (2015г) делала АПА очаговой лейкоплакии, в последствие на шейке матки образовались кровянистые пятна. Диагноз: Состояние после АПА, эндометриоз ш/м.

Помогите, пожалуйста разобраться.

Заранее спасибо.
Порхун Василий Васильевич
гинеколог 2017-06-02 14:10
В таком случае необходимо сделать выскабливание цервикального канала и полости матки, для исключения онкологического процесса. Если находитесь в Киеве обращайтесь.