Консультация по поводу анализа

Спрашивает: Оксана
Пол: Женский
Возраст: 34 года
Здравствуйте, сдавала анализ на цитологию расшифруйте пожалуйста анализ, потому как врач ушел в отпуск
С: Елементи крові, елементи запалення, слиз - велика к-ть. Групи і розсипи клітин циліндричного епітелія. Плоский епітелій поверхневого шару. АК не виявлено. V: Плоский епітелій поверхневого шару. Лейкоцити та слиз - велика к-ть. Групи клітин циліндричного епітелія. О: На фоні великої к-ті елементів крові, елементів запалення та слизу, клітини плоского епітелія поверхневого шару без паталогії.
Категория: Гинеколог
Добавлен: 10 ноября 2016 года

1 ответ

Нелин Алексей Сергеевич
гинеколог 2016-11-10 10:19
Добрый день, Оксана.

В вашем анализе злокачественных изменений не обнаружено, но есть воспалительный процесс во влагалище. Вам необходимо сдать ПЦР на ИППП, мазок из влагалища, бакпосев влагалища.