Анализ цитология

Спрашивает: Елена
Пол: Женский
Возраст: 28 лет
Хронические заболевания: Нет
Здравствуйте, помогите расшифровать цитологию пожалуйста

Цитологія на атипові клітини (зішкріб,
мазок на склі)
ТОЧКА 1 ВАГІНАЛЬНА ЧАСТИНА ШИЙКИ МАТКИ
Епітелій Клітини плоского епітелію у великій кількості, розташовані окремо, групами і
пластами. Представлені клітинами поверхневого та проміжного шарів
епітелію.
Клітини залозистого епітелію відсутні. Слиз в помірній кількості.
Лейкоцити вкривають все поле зору
Еритроцити не виявлені
ТОЧКА 2 СЛИЗОВА КАНАЛА ШИЙКИ МАТКИ
Епітелій Клітини плоского епітелію у великій кількості, розташовані окремо, групами і
пластами. Представлені клітинами поверхневого та проміжного шарів
епітелію.
Клітини залозистого епітелію у великій кількості, розташовані окремо, групами і
пластами. Слиз у великій кількості.
Лейкоцити 20-30 в п/з. в тяжах слизу вкривають все поле зору.
Еритроцити не виявлені
Цитоморфологічний висновок Тип II. Запалення
Примітка: Приносной материал; Диагноз: обследование; 1 ДМЦ - 25.04.2019
Категория: Гинеколог
Добавлен: 26 октября 2019 года

1 ответ

Минасян Маргарита Гегамовна
гинеколог 2019-10-26 18:39
Здравствуйте! У вас воспалительный процесс, расписать лечение?