Помощь в расшифровке цитологии

Спрашивает: Виктория
Пол: Женский
Возраст: 24 года
Здравствуйте, помогите, пожалуйста расшифровать результаты цитологии.
Мікрофлора - в значній кількості.
Слиз - виявлено.
Білковий детрит - виявлено.
Клітинний детрит - виявлено.
Лейкоцити - в великій кількості.
Епітелій поверхневий -пласти клітин. Скупчення клітин. Реактивні і дегенеративні зміни.1-2 ядерні клитини. Поодинокі клітині з ознаками дискаріозу ядер.
Епітелій проміжний - пласти клітин. Скупчення клітин. Реактивні і дегенеративні зміни.1-2 ядерні клитини. Поодинокі клітині з ознаками дискаріозу ядер.
Епітелій прабазальний - не виявлено.
Епітелій базальний - не виявлено.
Епітелій циліндричний - групи клітин. Скупчення клітин. Реактивні. денегативні і дистрофічні зміни.
Епітелій метаплазований - групи клітин. Скупчення клітин. Реактивні і дегенеративні зміни.
Виявлені - зміни характерні для вірусної інфекції.
Заключення - Тип 2 - Реактивні зміни. Запальний тип мазку. Цитологічний контроль.
На повторный приём к врачу через 5 дней. Но результаты очень пугают. Как бы не сойти с ума(. это предрак? Или сильнейшее воспаление? Скажите, пожалуйста. Буду Вам очень сильно благодарна!
Категория: Гинеколог
Добавлен: 24 декабря 2016 года

3 ответа

Нелин Алексей Сергеевич
гинеколог 2016-12-24 12:37
Добрый день, Виктория.
По результатам анализа у вас повышенное количество лейкоцитов, что говорит о воспалительном процессе во влагалище. Вам необходимо сделать кольпоскопию, сдать мазок из влагалища на флору, ПЦР на ИППП, бак посев из влагалища.
Платная консультация
Виктория 2016-12-24 12:52
Спасибо за Ваш ответ! Кольпоскопия проводилась на приёме врача, была обнаружена запущенная эрозия, врач оставила под вопросом Дисплазию до получения этих результатов цитологии. Так же был обнаружен эндометриоз внутренний (вроде так.) только во влагалище. Простит, не знаю как правильно сформулировать. И Кондиломы. По результату мазка на ВПЧ - обнаружен тип 45(Еще сдавался урогенитальный мазок, результаты опишу ниже:
Uretra
Епітелій плоский - в невеликій кількості.
Лейкоцити - 0-2-5 в полі зору
Слиз - в помірній кількості.
Мікрофлора - змішана в невеликій кількості, переважає паличкова.
Cervix
Епітелій плоский - в невеликій кількості.
Лейкоцити - 15-25 в полі зору, на слизу до 40 екземплярів.
Слиз - в помірній кількості.
Мікрофлора - змішана в невеликій кількості, переважає паличкова.
Vagina
Епітелій плоский - в невеликій кількості.
Лейкоцити - 15-25 в полі зору. На слизу покривають поле зору.
Слиз - в помірній кількості.
Мікрофлора - змішана в невеликій кількості, переважає паличкова.
Трихомонади - не виявлено.
Гонококи - не виявлено.
"Ключові" клітини - не виявлено.
Дріжджеподібні гриби - виявлені спори. Рекомендовано - дообстеження на ЗПСШ.
Спасибо Вам еще раз
Нелин Алексей Сергеевич
гинеколог 2016-12-24 13:22
Не за что, вам как раз и рекомендовано обследование на ИППП. В мазке еще есть кандиды (молочница)