Цитология 8.10.2018 помогите пожалуйста разобраться, спасибо!
Спрашивает: Тоня
Пол: Женский
Возраст: 39 лет
Хронические заболевания: Большая киста на правом яичнике
Здравствуйте, помогите разобраться в анализах:
Мікрофлора- в значній кількості;
Слиз-виявлено;
Білковий детрит-виявлено;
Клітинний детрит-виявлено;
Лейкоцити- в значній кількості;
Еритроцити- в помірній кількості;
Епітелій поверхневий-пласти клітин, скупчення клітин, реактивні зміни, ознаки паракератозу клітин, поодинокі клітини з ознаками дискаріозу;
Епітелій проміжний - пласти клітин, скупчення клітин, реактивні зміни, ознаки паракератозу клітин, поодинокі клітини з ознаками дискаріозу;
Епітелій парабазальний- поодинокі групи клітин, реактивні зміни, ознаки паракератозу клітин, поодинокі клітини з ознаками дискаріозу;
Епітелій базальний- невеликі скупчення клітин, реактивні і дегенеративні зміни;
Епітелій метаплазований- не виявлено.
Заключення: Тип ІІ - Реактивні зміни. Запальний тип мазку. Виявлені "ключові" клітини. Цитологічний контроль після санації.
Мікрофлора- в значній кількості;
Слиз-виявлено;
Білковий детрит-виявлено;
Клітинний детрит-виявлено;
Лейкоцити- в значній кількості;
Еритроцити- в помірній кількості;
Епітелій метаплазований- не виявлено.
6 ответов
Здравствуйте. Картина воспаления шейки матки на фоне баквагиноза. Требуется лечение
Платная консультация
Тоня 2018-10-10 11:55
Добрый день, спасибо за быстрый ответ, а подскажите пожалуйста, на сколько это серьезно? И какое лечение предстоит?
Серьезно.
Таблетки и свечи. Если нужен курс - обращайтесь на почту или в скайп
Платная консультация
Если бы он был, Вам бы его вынесли в заключение. Лечитесь и повторяйте анализ+кольпоскопию