Пап-тест результаты
Спрашивает: мария
Пол: Мужской
Возраст: 25 лет
Здравствуйте, можно ли, пожалуйста, расшифровать ПАП-ТЕСТ.
ПАП-ТЕСТ МЕТОДОМ РІДИННОЇ ЦИТОЛОГІЇ (технологія Sure Path BD)
ЯКІСТЬ ПРЕПАРАТУ:
задовільна: в препараті виявлено епітеліальні клітини ектоцервіксу, ендоцервіксу та зони трансформації.
ЦИТОЛОГІЧНИЙ ОПИС:
Доброякісні зміни:
виявлено.
Реактивні зміни епітелію: дегенеративні. Клітини залозистого епітелію без видимих цитоморфологічних змін.
Патологічні зміни:
не виявлено.
Додаткові дані:
виявлено флора - змішана.
ВИСНОВОК:
Негативний щодо інтраепітеліальних уражень та злоякісних новоутворень (NILM).
ЯКІСТЬ ПРЕПАРАТУ:
ЦИТОЛОГІЧНИЙ ОПИС:
Доброякісні зміни:
виявлено.
Патологічні зміни:
не виявлено.
Додаткові дані:
виявлено флора - змішана.
ВИСНОВОК:
1 ответ
Здравствуйте. Конечно, можно:) Онкологии нет. Но есть какие-то нарушения флоры. Рекомендую сделать мазок на флору