Результати пап тесту

Спрашивает: Надія
Пол: Женский
Возраст: 41 год
Здравствуйте, будет добры расшифруйте пожалуйста в препараті виявлено епітеліальні клітини ектоцервіксу, ендоцервіксу та зони трансформаціі Доброякісні зміни виявлено Реактивні зміни епітелію: дегенеративні додаткові дані: виявлені "ключові" клітини Висновок: негативний щодо інтраепітеліальних уражень та злоякісних новоутворень (NLM)
Категория: Гинеколог
Добавлен: 22 августа 2017 года

2 ответа

Молчанова Олена Вікторівна
гинеколог 2017-08-22 19:48
Доброго дня.
Онкології немає. Я таке захворювання, як баквагіноз (дисбактеріоз)
Платная консультация
Надія 2017-08-24 21:20
Дякую