Розшифровка ПАП-тесту на основі рідинної цитології

Спрашивает: Таня
Пол: Женский
Возраст: 30 лет
Здравствуйте, допоможіть, будь ласка розшифрувати результати аналізів:
ПАП-тест на основі рідинної цитології
Оцінка якості матеріалу - Матеріал задовільний.
Специфічні інфекційні агенти - Гриби, морфологічно подібні з родом Candida spp.
Клітинні зміни, не пов'язані з неопластичними процесами - Не виявлені.
Реактивні зміни - Запальні (включаючи репаративні) виражені.
Висновок: зміни плаского епітелію - ASC-US (атипові клітини плаского епітелію неясного значення).
Висновок: зміни залозистого епітелію - Не виявлені.
Висновок ПАП-теста - ASC-US (атипові клітини плаского епітелію неясного значення).
Примітка - ASC-US - Atypical squamous cells of undetermined significance (атипові клітини плаского епітелію неясного значення).
Коментарі - ПАП-тест методом рідинної цитології (BD SurePath)
Заключення відповідно до класифікації BETHESDA SYSTEM 2014
Категория: Гинеколог
Добавлен: 12 марта 2018 года

4 ответа

Порхун Василий Васильевич
гинеколог 2018-03-13 09:27
Добрий день. А ви кольпоскопію проходили? Останній раз цитологію коли здавали?
Таня 2018-03-13 20:32
Кольпоскопію не проходила. Місяць тому здавала звичайний мазок на цитологію: діагностували помірну дисплазію на фоні запалення. Пролікувалась таблетками "Полімік" (разом з чоловіком) та свічками "Лівенда". Тепер після критичних днів здала вищезгаданий ПАП-тест, і ось такі результати.
Порхун Василий Васильевич
гинеколог 2018-03-14 22:04
Контроль цитології після лікування проводиться не раніше, ніж через 3 місяці. Раніше результати неадекватні. Тому повторіть ПАП тест через 2 місяці. Подальші рекомендації уже по результатам.
Таня 2018-03-15 07:55
Дякую!