Не розумію висновку аналізів

Спрашивает: Наталія
Пол: Женский
Возраст: 26 лет
Добрий день. Мені до лікаря по записц через місяць а результати аналізів уже прийшли. Дуже переживаю. Підкажіть що означають ці висновки.
Оцінка якості матеріалу Матеріал задовільний
Специфічні інфекційні агенти Не виявлені
Клітинні зміни, не пов'язані з
неопластичними процесами
Плоскоклітинна
метаплазія
Клітинні зміни, не пов'язані з
неопластичними процесами_Додаток
Паракератоз
Реактивні зміни Не виявлені
Висновок: зміни плаского епітелію ASC-US (атипові клітини плаского епітелію неясного значення)
Висновок: зміни залозистого епітелію Не виявлені
Висновок ПАП-теста ASC-US (атипові клітини плаского епітелію неясного значення)
Примітка ASC-US - Atypical squamous cells of undetermined significance (атипові клітини
плаского епітелію неясного значення)
Коментарі ПАП-тест методом рідинної цитології (BD SurePath)
Заключення відповідно до класифікації BETHESDA SYSTEM 2014
Категория: Гинеколог
Добавлен: 10 апреля 2017 года

17 ответов

Молчанова Олена Вікторівна
гинеколог 2017-04-10 13:40
Доброго дня. Вам необхідно пройти обстеження на інфекції. Вони часто дають такі зміни по цитології
Платная консультация
Наталія 2017-04-10 13:45
Тобто я можу спокійно чекати місяць до свого запису чи мені терміново потрібно переносити запис на раніше?
Молчанова Олена Вікторівна
гинеколог 2017-04-10 13:46
Запис переносити та дообстежуватися
Платная консультация
Наталія 2017-04-10 13:51
Пробачте що не сказала одразу, мені призначили Флуомізин на 6 днів. Сьогодні повинна поставити першу таблетку. Записатися через шість днів пройшовши лікування чи цого також не чекати?
Пробачте я вас вже турбую, просто дуже переживаю.
Молчанова Олена Вікторівна
гинеколог 2017-04-10 13:52
Ви робили мазок на флору? Я можу побачити результати?
Платная консультация
Наталія 2017-04-10 14:00
Все що в мене є - це моя медична картка де висновком написало признаки LSIL ш/матки та дисменорея, а також цитоморфологічний висновок де написано що " Нет данных о менструальном цикле, поэтому оценить мазок не представляеться возможнымю Для исключения дисплазии эпителия рекомендуеться поторить иследование. Та клінічний діагноз LSIL.
Молчанова Олена Вікторівна
гинеколог 2017-04-10 14:09
Почекайте, це давно діагноз LSIL чи зараз? Бо цитологія зовсім інша наразі
Платная консультация
Наталія 2017-04-10 14:09
І якщо це інфекція то моєму чоловіку також треба звертатісь до лікаря?
Наталія 2017-04-10 14:11
За 2,03,17
Молчанова Олена Вікторівна
гинеколог 2017-04-10 14:14
Наталія, наразі лише Вам здати аналізи на інфекції. Потім вирішувати - чи лікуємо чоловіка
Платная консультация
Наталія 2017-04-10 14:21
Отже мені пройти 6 днів лікування Флуомізином и потім їхати на прийом?
Молчанова Олена Вікторівна
гинеколог 2017-04-10 14:27
Найкраще було б ще до лікування їх здати. Або вже через 10 днів після Флуомізину, бо змаже картину
Платная консультация
Наталія 2017-04-10 14:34
Флоумізин призначають при грибках та інфекціях (так в інструкції написано) то я мабуть пройду лікування, це 6 днів + 10 днів зачекати, а прийом мені переписали на 22 число цього місяця. Думаю так буде правильно, бо записати на раніше вони не можуть (лікар у відпусці).
Ви скажіть, я можу заспокоїтись з приводу аналізів? Бо я дуже переживаю и мене охоплює паніка(
Молчанова Олена Вікторівна
гинеколог 2017-04-10 14:37
Причин для паніки по даному аналізу немає. Є причини для настороженості та дообстеження. Ок, переносьте на 22.04
Платная консультация
Наталія 2017-04-10 14:40
Дуже вам дякую!
Катя 2021-03-30 13:25
Расшифровка анализа