Расшифровка анализов, мазок на микрофлору, цитология, нормы

Спрашивает: Марина
Пол: Женский
Возраст: 27 лет
Хронические заболевания: -
Добрий день! Отримала аналізи та я в цьому нічого не розібрала, як їх розшифрувати й що робити. АНАЛІЗ ВИДІЛЕНЬ ІЗ СЕЧОСТАТЕВИХ ОРГАНІВ У ЖІНОК Опис: - Лейкоцити цервікальний канал: 8-12 в полях зору - Лейкоцити вагіна: 5-10 в полях зору - Мікрофлора - паличкові форми бактерій- значна кількість Характеристики епітелію: Вагіна: плаский епітелій поверхневого та проміжного шарів Цервікальний канал: плаский епітелій поверхневого та проміжного шарів, клітини залозового епітелію у вигляді значних скупчень
Цитоморфологічне дослідження: Тип 1 Матеріал з шийки матки: Цитологічна картина в нормі Матеріал з цервікального каналу: Цитологічна картина в нормі
Категория: Гинеколог
Добавлен: 9 декабря 2015 года

5 ответов

Молчанова Олена Вікторівна
гинеколог 2015-12-09 16:15
Доброго дня! Прикріпіть до запитання фото аналізів
Платная консультация
Марина 2015-12-09 16:28
В мене зображення в pdf-форматі, не можу додати зображення, можу переслаты на эл. Пошту
Молчанова Олена Вікторівна
гинеколог 2015-12-09 17:12
На жаль, в такому форматі ми не консультуємо, свої електронні скриньки не надаємо
Платная консультация
Марина 2015-12-09 17:22
А по наданим даним не можливо нічого прокоментувати?
Лейкоцити вагіна.5-10 в полях зору
Лейкоцити цервікальний канал. 8-12 в полях зору
Мікрофлора:
паличкові форми бактерій. значна кількість
Характеристики епітелію:
Вагіна. Плаский епітелій поверхневого та проміжного шарів
Цервікальний канал. Плаский епітелій поверхневого та проміжного шарів,
клітини залозового епітелію у вигляді значних скупчень
Цитоморфологічне дослідження: Тип 1
Матеріал з шийки матки. Цитологічна картина в нормі
Матеріал з цервікального каналу. Цитологічна картина в нормі
Молчанова Олена Вікторівна
гинеколог 2015-12-09 17:27
Я вже дала Вам відповідь. Часто пацієнтки роблять помилки, переписуючи щось з балнку, тому я прошу прикріпити фото аналізу. Якщо Ви все вірно переписали, то цитологія в нормі, як і флора