Помогите! Расшифровка анализа

Спрашивает: Татьяна
Пол: Женский
Возраст: 27 лет
Здравствуйте, помогите росшифровать резульат анализа. Пакет № 129 (Цервікальний скринінг)
ПАП-тест на основі рідинної цитології
Реактивні зміни Запальні (включаючи репаративні) помірно виражені
Висновок: зміни плаского епітелію LSIL (тип ІІІ, легка дисплазія, ЦІН 1)
Висновок: зміни залозистого епітелію Не виявлені
Висновок ПАП-теста LSIL (тип ІІІ, легка дисплазія, ЦІН 1)
Примітки LSIL - Low-grade squamous intraepithelial lesion (внутрішньоепітеліальні ураження
плаского епітелію низького ступеню злоякісності)
Рекомендації Повторити дослідження після лікування через 6 місяців
Провести обстеження на ВПЛ
Провести обстеження на мікрофлору
Категория: Гинеколог
Добавлен: 23 февраля 2016 года

4 ответа

Билышко Александр Витальевич
гинеколог 2016-02-23 21:53
Здравствуйте, дисплазия шейки матки 1 ст. При осмотре не было выявлено эрозии шейки матки?
Платная консультация
Татьяна 2016-02-23 22:35
Слава Богу нет.
Билышко Александр Витальевич
гинеколог 2016-02-25 22:42
Вам нужно проведение кольпоскопии. И учитывая клинику - сдача на ВПЧ
Платная консультация
Татьяна 2016-02-23 22:37
У меня появились как бы "бородавки" на половых губах. Вот это меня больше всего пугает. У меня никогда такого не было