Невелика ерозія матки

Спрашивает: Оксана
Пол: Женский
Возраст: 22 года
Здравствуйте, у меня к вам такіє вопроси. Я була гініколога лічила молочницю і воспаленіє було во влагаліще. І гініколог сказала що єсть не велика ерозія, ми живем з мужом год і детей немає, а так хочеться вже. Вона сказала як забеременію слідить за ерозією. І показалось їй що вмене як на 22 года дуже мала матка і отправила на узі, узі фото я прислалаприслала вам. Подивившись на снімок узі сказала що все нормально. Но всьотаки мене мучає вопрос про ерозію того що собираюсь уїжджать в Чехію на пол года-не страшно лі ето? Последній рас була у гініколога 27.01.2016. А беременності так і немає. І вмене ще така проблема місячні дуже болючі перший день, дляться 5 днів. Болі ужасні, рвота, похот до теалету, болі внизу живота, головокружіння. Цілий день неїм нічого не роблю. Приписували женсімакс пила 3 місяці еффекта немає. Може що посоветуєте ви?
Категория: Гинеколог
Добавлен: 14 апреля 2016 года

1 ответ

Молчанова Олена Вікторівна
гинеколог 2016-04-14 19:02
Доброго дня, оксано. Будь ласка. Напишіть Ваше питання та опис проблеми нормальною українською мовою