Рецидив поліпа ш. матки, як лікувати?

Спрашивает: Oксана
Пол: Женский
Возраст: 38 лет
Хронические заболевания: Хронічний цервіцит. Мастопатія.
Здравствуйте. Рецидив поліпа шийки матки також є ерозія шийки матки, ектопія, також мастопатія. (4 міс. тому була гістероскопія з поліпектомією, поліп в матці і на шийці. Залозисто-фіброзний поліп на гістології). Зараз на огляді знов поліп шийки, на вагінальному узі майже непомітно. Як правильніше зараз лікуватися, знов видаляти поліп, чи лікуватися з ерозією? Дякую.
Категория: Гинеколог
Добавлен: 15 июля 2018 года

8 ответов

Молчанова Олена Вікторівна
гинеколог 2018-07-15 15:12
Доброго дня. Видаляти поліп і лікувати ерозію
Платная консультация
Оксана 2018-07-15 15:16
Дякую.
Молчанова Олена Вікторівна
гинеколог 2018-07-15 15:23
Прошу. П. С. При чому робіть все одночасно - одномоментно. Забирають поліп та припікають ерозію.
Успіхів Вам!
Платная консультация
Оксана 2018-07-15 15:35
Олена Вікторівна, яким способом краще це зробити (Видалення поліпа і припікання ерозії), лазаром, чи радіохвильовим методом, чи комбінованим?
Молчанова Олена Вікторівна
гинеколог 2018-07-15 15:37
Радіохвиля - було б оптимально. Якщо ще плануєте вагітніти, то поліп забрати петелькою радіохвильовим методом, а ерозію - аргоном (почитайте - аргоноплазменна деструкція)
Платная консультация
Оксана 2018-07-15 15:40
Ви дуже допомогли мені! Дякую!
Оксана 2018-07-18 16:24
Олена Вікторівна, допоможіть будьласка, порадьте де можна отримати такі медичні послуги одночасно, зокрема видалення поліпа зовнішнього зіву шийки матки радіохвильовим методом та лікування ерозії?

У нас роблять поліпектомію лазером з гістероскопією і окремо потім ерозію. Я б хотіла більш щадний метод. Після попередньої гістероскопії, лікар дуже якісно виконав операцію лазером, у мене хороші узі дослідження матки (були видалені поліпи в матці), а зараз поліп новий у шийці матки, його навіть не бачить узі. Хотілося б пролікуватися і на ендокринному рівні, щоб зменшити ризик рецидивів.
Молчанова Олена Вікторівна
гинеколог 2018-07-18 16:26
На жаль, в Чернівцях не знаю. У Львові - медичний центр Святої Параскеви