Діагноз Гінетальний інфантелізм 2-3 степінь. Чи потрібна стимуляція овуляції?
Спрашивает: Наталя
Пол: Женский
Возраст: 22 года
Доброго дня, звернулась в лікарню з проблемою тривалого затримання менструального циклу(6 місяців), в результаті поставили діагноз "Склерокістоз яєчників, геніталький інфантилізм 2 степені. Дрібна кіста шийки матки". Після цього призначили приймати таблетки Фемостон 1/10 на три місяці. Після прийому таблеток критичні почались і ось сьогодні я ходила на повторне УЗО і сказали що особливих змін не відбулось тільки матка збільшилась на 3 м. м(була 40 а зараз 43). Лікар призначив ще на 3 місяці таблетки Фемостон і Дуфастон і сказала що після них зробити стимуляцію овуляції. Я прочитала в інтернеті що її роблять коли не можна завагітніти, а так як я ще не заміжня то в найблищий час вагітніти ще не планую. Підкажіть будь ласка що мені робити? Наперед дякую
13 ответов
Замала матка, але некритично. Не на 2-3 стадію. Як Ви ставитеся до прийому протизаплідних пігулок?
Платная консультация
Не бачу сенсу, якщо поки не плануєте вагітність. Хіба, як варіант спробувати, чи буде це ефективним (наскільки товста капсула яйникак, чи пропустить фолікул). Але це не лікування
Платная консультация
Наталя Доброго вечора, я продовжую дальше приймати таблетки Фемостон так як сказав лікар