Болить хребет
Спрашивает: Марія
Пол: Женский
Возраст: 29 лет
Хронические заболевания: Риніт
Здравствуйте, уже 2 роки болить хребет. Почалося 2 місяці після родів. Бувають періоди коли болі немає, на 2-3 місяці
забуваю про хребет. Останні 2 тижні знову почалося. Аналіз HLA-B27 позитивний. На мрт хворобу Бехтерева не підтвердили. Що ви ще можете порадити?
Категория: Ортопед-травматолог
4 ответа
Показана очна консультація ортопеда (оптимально - спеціалізуючогося на захворюваннях хребта).
Ірина 2017-05-10 01:21
В нас в місті як такого немає(. А якщо наразі болить хребет в одглму місці при вирівнюванні спиги чи при нахилі, і також на дотик в одномі місці відчуваю біль. Що можна припустити?
Ірина 2017-05-10 15:29
Доброго дня! Була в ревматолога. Призначили Мелбек 10 днів, Фаниган мазь і нейрорубін. Також здати аналіз на ревмапроби і кальцій. Скажіть будь ласка аналіз краще здавати після лікування цими препаратами чи зараз?
Краще зараз. У Львові достатньо ортопедів-травматологів, які займаються проблемами хребта. Паралельно логічний огляд невролога. Лікування носить чітко симптоматичний характер