Ожиріння, високий тиск, випадає волосся

Спрашивает: олеся
Пол: Женский
Возраст: 31 год
Хронические заболевания: хронічних захворювань неме тільки артеріальний тиск уже у мене з 20років 150 на 90 і тахікардія незначна
Здравствуйте, допоможіть у мене ожиріння 100кг хоча нічого не їм випадає і не росте волосся випила дуже багато вітамінів немає потягу до статевого життя чоловік грозиться піти від мене у мене 2 діток. Мені порекомендували здати анализи повязані зі щитовидкою аналіз Т3 в -трийодтироній вільний 9.61 і аналіз Т4в. -тироксин вільний 26.71. Порадьте будь ласка. Щиро вдячна чекатиму відповідь
Категория: Эндокринолог
Добавлен: 23 июня 2015 года

3 ответа

Иванисова Надежда Сергеевна
эндокринолог 2015-06-25 02:17
Доброї ночі, Олесю.

Перш за все, для коректної оцінки результатів Вашого гормонального дослідженя мені необхідно знати норми Т3 та Т4 у Вашій лабораторії (річ у тім, що норми відрізняються в залежності від лабораторії та ії реактивів; зазвичай вони вказуються на бланку з результатами аналізів).

Як давно Ви почали набирати вагу? З чим Ви це пов'язуєте (стрес, пологи, операція, щось інше)?
Який у Вас зріст?
Як Ви харчуєтесь? Чи Ви працюєте и з чим саме пов'язана робота?
Чи приймаєте Ви зараз будь-які медикаменти?

З повагою, Надія Сергіівна.
олеся 2015-06-25 04:57
Доброго ранку дякую щиро що написали мені. Вагу почала набирати 7 років назад після першої дитини але у меншій кількості а стрімко набираю вже 3 роки після 2 дитини. Почала напевно більше їсти ніж зазвичай особлво великий живіт можливо після операції при пологах сиджу на дієтах але нічого не допомагає думала можливо зі щитовидкою повязано. Ріст у мене 1.65см. Харчуюсь по домашньому зазвичай бо живу у селі звичайна їжа але люблю хліб. Зараз ще у дикреті а так працюю медсестрою. Медикаменти приймаю від тахікардії також від тиску. Т3-у мене 9.61 норма-4-8.6 Т4-у мене 26.71 норма-10-25 Чекатиму відповідь щиро вдячна
Иванисова Надежда Сергеевна
эндокринолог 2015-06-26 04:32
Олесю, результати обстежень на Т3 та Т4 вказують на наявність патології щитоподібної залози -- тіреотоксикозу. Саме підвищений рівень цих гормонів може викликати тахікардію, підвищення артеріального тиску та проблеми з волоссям. Підвищення ваги для цієї ситуації нехарактерне, але давайте вирішувати проблеми поступово.
Зараз Вам перш за все необхідно сдати аналіз крові на ТТГ (тіреотропний гормон) та антитіла до рецепторів ТТГ, а також пройти УЗД щитоподібної залози. Плануйте все таким чином, щоб із всіма результатами обстежень мати нагоду звернутись на очну консультацію до лікаря-ендокринолога, оскільки призначати лікування такої патології через інтернет буде небезпечно та некорректно.
Після вирішення питання з щитоподібною залозою ми повернемось до питання зниження ваги.

З повагою, Надія Сергіївна.