Як позбутися волосся на тілі

Спрашивает: Маряна
Пол: Женский
Возраст: 22 года
Здравствуйте, мені 22. в мене волосся є на животі, спині. не знаю що можна зробити. Якщо в мене підвищений чоловічий гормон і я буду лікуватися скажіть будь ласка як мені допоможе лікування? Волосся само буде випадати, чи після лікування мені потрібно буде ще ходити на процедури по видаленню волосся?
Категория: Дерматолог
Добавлен: 21 января 2017 года

1 ответ

Бакалец Алина Викторовна
дерматолог 2017-01-22 09:23
Добрий день Мар'Яна!
Якщо це - гірсутизм, спричинений гіперандрогенемією, то нормалізується після нормалізації гормонального балансу.
Якщо це - генетика, тоді оптимально: лазерна єпіляція.
Перевірте заг. Тестостерон на 6 - 7 день після поч. Місячних.