Красні пятна на тілі

Спрашивает: Галина
Пол: Женский
Возраст: 25 лет
Добрий вечір. Скажіть буд ласка, я вагітна на 5 місяці, у мене місяць назад появились 2 пятна зверху на груді. я пішла до нашого дерматолога і вона сказала шо у мене красний лишай. Приписала ПіМАФУКУРТ мастити 1 місяць 2 раза на день. Я промастила але начали ше виступати по тілу. Я прийшла через місяць знову і вона сказала мастити просто ЦИНКОВОЮ МАЗЬЮ. і все воно потом пройде. Просто вже більш як неділю воно не пропадає і нове появляєця. Не знаю шо тепер робить, може ви підскажете і чи страшні ці висипаня для дитини і пройдуть вони чи треба друге лікуваня? ДЯКУЮ ЗА ВІДПОВІДЬ.
Теги: пятна по тілу, виходять красни пятна чим мазать
Категория: Дерматолог
Добавлен: 29 февраля 2016 года

3 ответа

Жовтун Виктория Викторовна
дерматолог 2016-02-29 21:27
Галина для начала пришлите фото. И не переживайте на фоне беременности очень часто появляются высыпания и они как правило не опасны для малыша
Галина 2016-03-01 12:23
Добрий вечір. Скажіть буд ласка, я вагітна на 5 місяці, у мене місяць назад появились 2 пятна зверху на груді. я пішла до нашого дерматолога і вона сказала шо у мене красний лишай. Приписала ПіМАФУКУРТ мастити 1 місяць 2 раза на день. Я промастила але начали ше виступати по тілу. Я прийшла через місяць знову і вона сказала мастити просто ЦИНКОВОЮ МАЗЬЮ. і все воно потом пройде. Просто вже більш як неділю воно не пропадає і нове появляєця. Не знаю шо тепер робить, може ви підскажете і чи страшні ці висипаня для дитини і пройдуть вони чи треба друге лікуваня? ДЯКУЮ ЗА ВІДПОВІДЬ.
Жовтун Виктория Викторовна
дерматолог 2016-03-01 22:26
Бепантен крем 2 раза в день 5 дней. Купание с добавлением эмульсии Ойлатум. Увлажнение кожи Топикрем. Сдать анализ крови биохимический