Даєепресія після розриву стосунків з жінкою

Спрашивает: Владимир
Пол: Мужской
Возраст: 64 года
Хронические заболевания: Немає
Вітаю,
Як мені вийти із депресії після розриву стосунків з жінкою з її ініціативи? Мені 64, їй – 47. Прочитав багато порад та статей, але нічого не допомагає. Цей стрес я не можу подолати сам, її допомога та підтримка була би просто рятівною, але вона відмовляється її надати, мотивуючи це тим, що зараз у ней самій дуже складний період, розрив вона переживає так само важко, і тому жодних контактів (навіть віддалених по телефону чи у соцмережах) бути не може, щоб не провокувати зайві спогади і дати змогу пережити розрив. Друзів, з якими я міг би поділитися у мене немає. Психолога у моєму місті теж немає. Я не можу позбавитись відчуття (цілком обґрунтованого), що на цьому моє нормальне життя закінчилось. Я точно знаю, що таких стосунків я вже не знайду (враховуючи мій вік), а залишатися самотнім для мене неприйнятно. Зберігти стосунки теж неможливо за об’єктивних причин попри бажання обох. Як пережити цей період і не втратити особистість? Здається я втратив все, і не знаю, як (і навіщо) жити далі. Біль та відчай просто нестерпні, не припиняються як би я не намагався покращити свій стан. І це пішов тільки третій день. А що буде далі? Допоможіть, будь ласка
Категория: Психиатр

1 ответ

Соболь Андрей Аркадьевич
психиатр 2024-09-24 19:30
Здравствуйте!

Если Вы не можете найти специалиста психотерапевта в Вашем городе - рассмотрите вариант такой работы удалённо (онлайн, по видео связи).

По переписке такие проблемы не решаются. Переписка слишком обезличена и поэтому, малопродуктивна.