Гулі на пальцах рук та нігбет

Спрашивает: Аня
Пол: Женский
Возраст: 29 лет
Хронические заболевания: Діабет 1 тип
Тетяна Ципенко у мене діабет 1 тип.
На пальцях рук і ніг повилазили гулі, і вони збільшуються (деформація) я пішла до ревматолога, здала аналізи (січова кислота, АССР і ще якийсь) вони в порядку.
здала на щитовидку, печінку, коалограму, креатинін заразом.
Боліло в районі шлунка (печінки) була у гастро, виписали таблетки, перездала, норм, а тепер (2 місяці) минуло знову.
у мене часто внутрішні крововилив очей. і біль у ділянці серця (УЗІ, екг в нормі, тиск теж) переживаю до кого звертатися що б тромбозів не було, і фіброген взагалі хтось займається.
Категория: Ревматолог
Добавлен: 6 сентября 2024 года

15 ответов

Юз Андрей Анатольевич
ревматолог 2024-09-09 13:54
Пришлите фотографии кистей и стоп
Аня 2024-09-09 14:12
Відправила
Аня 2024-09-09 14:13
Аня 2024-09-09 14:14
Рука
Аня 2024-09-09 14:16
Назначили мовекс актив місяць пити, и сказали не знають, що це може бути
Аня 2024-09-09 14:54
Я ще до травматолога записалась на кінець місяца, сподіваюсь може він ренген зроби
Юз Андрей Анатольевич
ревматолог 2024-09-09 14:33
Эти уплотнения при надавливании болезненные? Смещаются относительно окружающих тканей или плотно спаяны?
Аня 2024-09-09 14:41
Не зміщуються, натискаєш не болить, як камінь-куля
ну на вказівному пальці руки тільки болить, інші просто збільшуються це вже два місяці. Ну сам біль по кисті руки буває (як нерв стисло)
мене лякає, що вона росте, і вилазить на інших пальцях, як його зупинити, через що прогресує Лікар говорить на тлі діабету це (всі лікарі будь-яку хворобу на це відразу спихають), а діагнозу немає, і лікування теж.
Юз Андрей Анатольевич
ревматолог 2024-09-09 14:47
У Вашей мамы на пальцах таких же уплотнений нет, случайно?

Рентген кистей Вам не делали?
Аня 2024-09-09 14:52
Ні, вони не вважають це за потрібне.
Навіть до гастроентеролога ледве напрям дали, сказали коли втричі вище білерубін завищений буде, тоді і печінку будемо дивитися ????
Серйозно, у мене ще не було, що б я онлайн фахівцам, від безвихідності писала
Юз Андрей Анатольевич
ревматолог 2024-09-09 14:55
Да я знаю, тут все не от хорошей жизни пишут. На всем постсоветском пространстве медицина на одном уровне, примерно. С Украины пишут обычно самые запущенные случаи, благодаря местным "светилам"

Так что насчёт матери?

Рентген сделайте
Аня 2024-09-09 15:00
Та да, медицина.
У мамы и у папы нет
Юз Андрей Анатольевич
ревматолог 2024-09-09 15:08
Такие узелки появляются при полиартрозе. Называются узелки Гебердена. Проблема в том, что Вы для этого слишком молоды. Но генетическая предрасположенность может такое давать и в раннем возрасте.
Аня 2024-09-09 15:19
Спасибо, будет хоть от чего отталкиваться)
Юз Андрей Анатольевич
ревматолог 2024-09-11 08:55
Совершенно не за что