Червона пляма на піхві

Спрашивает: Оксана
Пол: Женский
Возраст: 30 лет
Хронические заболевания: Немає
Здравствуйте, У мене така проблема. Тиждень тому в мене був свербіж подразнення в періанальній ділянці-геморой, я у туалеті в дзеркалі дивилась що там за подразнення і випадково в області піхви, можна сказати відразу при вході на нижньо боковій стінці виявила червону пляму близько 5-4 мм в діаметрі. це утворення не свербить і не болить, взагалі мене не турбує і не можу сказати скільки часу воно є. Воно також знаходиться в області початку рубця від епізіотомії. Перші роди були 2 роки тому, тоді й останнє обстеження в гінеколога. Один день ставила свічку гексикон, а потім посались місясні то припинила. Форму воно і розміри не міняє. Ніяких особливих виділень чи симптомів немає. Порушень менструального циклу чи гінекологічного захворювання не було ніколи. єдене що молочниця під час вагітності. Інших хронічних захворювань немає, статеве життя тільки з чоловіком. Гінеколога збираюсь скоро відвідати. Скажіть будь ласка що це може бути?
Категория: Гинеколог
Добавлен: 5 октября 2018 года

1 ответ

Порхун Василий Васильевич
гинеколог 2018-10-06 15:35
Добрий день. У вас симптоми вульвовагініту. Показане лікування. Для його призначення можете зв'язатися зі мною по viber або WhatsApp.