2роки безперервно болить шлунок
Спрашивает: Альона
Пол: Женский
Возраст: 34 года
Хронические заболевания: не указаны
Здравствуйте, Доброго дня!
2роки майже постійно нудно болить шлунок, голодні болі і дика важкість, що віддає у спину через 10 хв. Після їжі. Метеоризм. Важко дихати, слабкість, головні болі, жовтуха. Вночі болей немає. Протягом двох років болить щодня. Перерв небуло. Депресія, як наслідок, а не першопричина хвороби пролікована протягом 1 року. Хелікобактер знищено, УЗД та КТ органів черевної порожнини в нормі. Аналіз крові видає підвищений білірубін заг. До 80. Непрямий 56.
Гастроскопія2017-дуоденіт з закидом жовчі, гастроскопія 2019-дуоденіт загострення. Лікування, омепразол та препарати вісмуту-немають дії взагалі. Лямблії та токсокари відсутні. Аналізи з приводу підшлункової в нормі, серце-нічого критичного. З самого початку хвороби щоранку був рідкий стілець, втрата ваги. Зараз в основному закрепи. Вага виросла і тримається на одному рівні. Безглютенова дієта результату не дала, антигельмінтні засоби не вплинули. Препарати магнію та вітаміну Б не дали результату.
Не знаю, що робити і, якщо чесно, життя у такому стані нестерпне.
Які можливі причини такого стану?
Дуже сподіваюся на відповідь. Зазделегідь вдячна!
Категория: Гастроэнтеролог
Добавлен: 23 июля 2019 года

5 ответов
Ивасенко Татьяна Сергеевна
гастроэнтеролог 2019-08-11 13:33
Здравствуйте.
1. То что боли нет ночью говорит в пользу функционального заболевания желудка. Скорее всего именно заброс желчи дает такие жалобы.
2. Повышение биллирубина - вероятно связана с синдромом Жильбера, если исключены были другие причины (вирусные, токсические гепатиты, анемия). При появлении видимой желтезны курсами возможен прием препаратов содержащих фенобарбитал (Барбовал, Корвалол 10-15кап 3р/д 7-10дн)
3. Старайтесь соблюдать режим питания, с частыми 5-6раз в день небольшими порциями приемами пищи. За 30мин до еды и через 1,5часа после еды пить воду, чтобы не было забросов желчи в желудок. Ориентироваться на стол 5 по Певзнеру. Из препаратов: ганатон 50мг 1т 3р/д 3-4недели. Фосфалюгель (альмагель) 1пак 3-4р/д через 1час после еды 2недели.
Алена 2019-08-13 20:03
Дякую, Тетяна Сергіївна. Аналізи на вірусні гепатити негативні. Попередній лікар теж допускав синдром Жильбера.
Скажіть, чи варто звернути увагу також на хребет. Може повпливати його стан на закид жовчі?
гастроэнтеролог 2019-08-14 12:41
Опосредовано позвоночник может влиять, тк есть нарушение нервной регуляции работы органа. Но точной причины обратной перистальтики кишечника нет. Считается, что на это состояние влияет несколько факторов, и основные это режим питания, стрессовые ситуации, состояние тревоги и тп.
Альона 2019-08-14 13:42
Дякую, Тетяна Сергіївна. Буду починати лікування по Вашій схемі.
гастроэнтеролог 2019-08-15 07:08
Пожалуйста, здоровья Вам.