Потовщення стінок сечового міхура

Спрашивает: Галя
Пол: Женский
Возраст: 31 год
Хронические заболевания: Гастрит, мастопатія.
Здравствуйте, маю хронічний цистит. Було загострення: болі знизу живота, болюче сечовипускання, аналіз сечі (кисла, лейкоцити -12-15; еритроцити- 2-3, плоский епітелій ++). За рекомендацією лікаря приймала лікування: монурал, но-шпа, німесил, канефрон. Після лікування здала аналізи і зробила УЗД. Подивіться, будь ласка, результати. Чи є відхилення? Насторожує потовщення стінок сечового міхура. Що це означає і що робити? Наперед дякую.
Добавлен: 16 января 2020 года

4 ответа

Радевич Игорь Тадеушевич
сексолог-андролог 2020-01-17 11:57
В моче соли кальция. Возможно они дают утолщение стенок мочевого пузыря. Нужно выполнить еще УЗИ почек и посетить вашего уролога
Платная консультация
Галина 2020-01-17 14:58
Доброго дня. УЗД я робила(фото додаю). Уролога у нас немає, потрібно їхати за 150 км (зараз немає можливості поїхати). Порадьте, будь ласка. Дуже переживаю. Щиро дякую.
Радевич Игорь Тадеушевич
сексолог-андролог 2020-01-18 09:59
Лечение по интернету не проводится
Платная консультация
Галина 2020-01-18 16:51
Доброго дня. Сімейний лікар сказала пити Канефрон місяць. І все. На вашу думку цього достатньо чи все таки їхати до уролога. Дуже дякую за пораду.