Петехії або крововиливи в чому причина?

Спрашивает: Оксана
Пол: Мужской
Возраст: 8 лет
Хронические заболевания: Ні
Доброго вечора, ми з України! Склалася така ситуація, у дитини 8 років після 3 днів температури і головних болей через тиждень почали по черзі з'являтися такі крововиливи. Спочатку сідниці, потім вухо, сьогодні рука і груди. Сідниці думала від велосипеда, але за 2 тижні не спостерігаю зв'язку з травматизацією. Хворів 3 тижні тому, аналіз через 2 тижні після хвороби. Здали аналіз крові, сходили до педіатра, каже спостерігаємо, може після хвороби ламкість капілярів, виписала омегу 3 і аскорутин. До гематолога сказала причин ідти немає, але саме такого за 8років у дитини не було, тому дана ситуація мене лякає. Гематолога на цьому сайті немає, тому звертаюсь до Вас за порадою. Фото вкладаю, але скріншоти, тому що оригінал не грузить, дякую за відповідь. Слава Україні! Слава ЗСУ!
Категория: Иммунолог
Добавлен: 4 июля 2022 года

1 ответ

Грищенко Денис Жоржевич
иммунолог 2023-05-24 19:09
Доброго дня.
Швидше за все, шкірні прояви пов'язані з вірусною інфекцією.
На все добре.