Слабкий імунітет

Спрашивает: Олена
Пол: Женский
Возраст: 37 лет
Хронические заболевания: Всд, панкреатит, холицестит, поліонефрит. Варикоз.
Доброго дня. Підкажіть будь ласочка. За два тижні до місячних падає імунітет. Температура 37-37.3.
Маю певно аутоімунний прогестиновий дерматит. Бо висипає мілка сип. Та починаю чхати, з'являються соплі та набряк в горлі. Чи можна із цим щось зробити? Дужє вдячна Вам за відповідь. Чи можливо імунітет підняти та чим?
Категория: Иммунолог
Добавлен: 19 июня 2022 года

3 ответа

Шиш Елена Борисовна
иммунолог 2022-06-29 22:06
Добрий день.
Вам потрібно спочатку зробити загальний аналіз крові, сечі, звернутися до гінеколога, стоматолога, ендокринолога для обстеження, лише після оцінки загального стану можна щось робити з імунітетом.
До цього Вам підійдуть зальнозміцьнюючі заходи - повноцінне харчування, помірні фізичні навантаження, режим дня, по можливості знизити стрессовий фактор, рослинні адаптогени - женьшень, елеутерококк, солодка.
Олена 2022-07-01 02:28
Божє дуже Вдячна Вам що відгукнулися.
Бо вжє немає сили. Заг аналіз крові все добре.
Гемоглобін добре, цукор добре, узі серця добре тахікардія гормональна сказали. Сеча добре. Терапевт вжє незнає що робити. Гінеколог-ендокрінолог поставила діагноз виражений ПМС. призначила джаз плюс. Алє мені 37 років вага 85 кг зріст 175. Курю. Маю варікоз, поліонефрит хронічний, панкреатит, холецистит, остеохондроз шийного відділу. Узі голови та шиї добре окрім кажє що всд алє то певно на гормональні зміни. Ферритин 34.9, Д 3 -21.46, ліпідограмма
Холестерин - 5.14, індекс атерогенності - 3.59,
Тригліцериди-0.87, холестерин ліпопрот. Високої щильності альфа-1.12, холестерин ліпопрот. Низької щильності -0.40, холестерин ліпопрот. Низької щильності бета - 3.62.
Невропатолог кажє що від стресу напруження остеохондроз запалюється гідазепам виписала. Дермато-венеролог знайшла герпес ніс по крові. Також є молочниця.
Мої симптоми почала відстежувати вжє два роки як веду календар. Симптоми такі- за два тижня до місячних починається температура 37.1-37.3 ломка, головні потиличні болі, соплі прозорі то густі то тече. Болить живіт спина, головокружіння, буває що від тахікардії зігзаги в очах дізориєнтація. Спасаюся бісопрололом четверть тільки він знімає. Сип мілка по тілу, зудить. Приходять місячні трохи легше алє перші два дня йде обідьно на третій мазня, далі майжє немає, сип теж зникає. Потім починається після місячних температура 37.1 через пів години перевіряю вжє немає. Тиск скаче, пульс скаче. Тахікардія замучала. Далі перед овуляцією болить живіт давить на кишку діарея, спазми, мишці слабкі, око сіпає. Два дні після овуляції норм а далі пішло все наново два тижні перед місячними температура, герпес і знову по кругу.
Шиш Елена Борисовна
иммунолог 2022-07-02 22:40
По вашим симптомам - це пов'язано з горомональними змінами, потрібно з гінекологом, а краще з гінекологом-ендокринологом підбирати лікування.
Також потрібне лікування герпесу. Ви у інфекціоніста були за цей час?