Кіста на фоні препарата Фемостон 2/10

Спрашивает: Іванна
Пол: Женский
Возраст: 24 года
Доброго дня.
Підкажіть, будь ласка, з початком менструацій вони весь час були нерегулярні. Декілька місяців є, все гаразд, потім декілька місяців знову немає.
Більше 2-х років приймала протизаплідні таблетки, і цикл в цей період був нормалізований. Після припинення прийому почалась знову та сама ситуація.
Лікар виписала Фомастон2/10, коли приймала таблетки, то місячні були, припинила і знову не було. Під час 2-го прийому таблеток протягом 3 місяців в мене була виявлена кіста Бейкера, і був біль в нозі. Так як я бігаю і великі дистанції, то думала, можливо, десь розтягнула ногу.
Виписали Фомастон 2/10 знову на 6 місяців.
Та після однієї пробіжки почала боліти нога в області пальців, узд показало, що все гаразд., травматолог порадив зручне взуття і бути обережнішою. Минуло більше 3 тижнів, та припухлість і біль досі є і маю підозру, чи там часом не кіста.
Прочитала у протипоказаннях до препарату, що таке може бути.
Тому, підкажіть, будь ласка, чи справді може бути утворення кіст на фоні цього препарату та чи варто відміняти прийом і коли можна це зробити?
Наперед вдячна за відповідь.
Категория: Гинеколог
Добавлен: 2 августа 2020 года

2 ответа

Марданов Ренат Асадович
гинеколог 2020-08-03 06:16
Доброе утро, стоит пропить до конца препарат и сделать УЗИ ОМТ.
Іванна 2020-08-03 10:15
Добре, дякую за пораду.