Затримка місячних
Спрашивает: Оксана
Пол: Женский
Возраст: 23 года
Здравствуйте, Здравствуйте, У мене затримка місячних вже 5 днів вагітність виключина бо всі тести що робила не гативні, Але мене як тиждень болять груди і них живота. Скажіть будь ласка з чим це може бути звязано? Треба з звертались до лікаря чи є шанс що вони самі почнуться?
2 ответа
Здравствуйте! Можно сделать УЗИ для контроля. Но колебания цикла до 7-10 дней возможны и у здоровых женщин без особых на то причин. Здоровья Вам! С уважением, Е. В. Молчанова