Затримка місячних
Спрашивает: Богдан
Пол: Женский
Возраст: 17 лет
Хронические заболевания: Нема
Здравствуйте, в моєї дівчини затримка місячних вже 6 день, вона не вагітна тести не підтверджували. Вчора з'явилася певна сип на тілі - чи це за якихось інших факторів можливо, чесно кажучи сам незнаю.
1 ответ
Добрый день, Вашей девушки стоит для начала будет сделать УЗИ органов малого таза, возможно у неё нарушение менструального цикла или Китая яичника.