Біль в спині

Спрашивает: Наталья
Пол: Женский
Возраст: 46 лет
Здравствуйте, Мені 46 років звуть Наталья, все почалося весной. Побалювання в спині, навіть більше ніж побалювати, смльніше болить коли нервую, болі ставали сильнішими. Лічили і серце, хоть більшість докторів не підтвержували. Невропатологи вібмічали острохондроз, який дає болі в спину, лічили і уколами і фізпроцедурами. Но періодично болі є і реагує спина на холод, коли в приміщенні холодніше відчуває ліва сторона спини більше, Постійно мучить відчуття тривоги. Обично нападами, бідьшість в ранці, або може бути і вперіод дня! Мучить по ночам безсоння, можу проснутись серед ночіі більше до ранку сну немає. Була у гініколога приписали пити кліматокрон, хоча якихось змін в організмі по поводу перестройки, ще не відчуваєця, місячні ідуть практично регулярно. Підскажіть будласка що це може бути!? Зарання дякую.
Категория: Невропатолог
Добавлен: 5 октября 2014 года

1 ответ

Бувайло Инна Викторовна
невропатолог 2014-10-05 17:36
Ваш біль в спині пояснюється, ймовірніше, остеохондрозом. Лікування складається з медикаментозної терапії (НПЗП, міорелаксанти, вітаміни группи В) та фізіотерапевтичних засобів. Що ж до почуття тревоги, то Вам потрібно звернутись до ендокринолога, щоб виключити патологію щитовидної залози.