Комок в горлі

Спрашивает: Петр
Пол: Мужской
Возраст: 26 лет
Доброго вечора! Турбуэ комок в горлі й відчуття важкого дихання, ніби тугий комірець. Що це може бути й як з цим боротись.???
Що саме цікаве, то нещодавно я помітив що комок в горлі зявляється після плавання в басейні (буває носом вода потрапляє в рот). А після 4-рьох днів відпочинку від басейну комок майже зник. Але ось пішов знову, декілька ковтків води й сьогодні знову комок.
В басейн хожу бо є деякі проблеми з хребтом (защемлення).
Чи може цей комок й стиснення бути від хлорки??? Як зняти цей комок?
Теги: від чого може бути комок в горлі, вид чого може бути комок в горле
Категория: Лор
Добавлен: 30 мая 2013 года

1 ответ

Здравствуйте! Ощущение комка в глотке может быть вызвано хроническим фарингитом (хроническим воспалением глотки), обостряющиеся после попадания хим. Вещества (хлорки), также данную проблему могут вызывать эндокринологические(увеличение щитовидной железы), гастроэнтерологические, неврологический. Исходя из всего вышесказанного, поиск истины надо начинать с осмотра ЛОР врача.
P. S. Будьте здоровы!