Біль в голові
Спрашивает: Біль голови
Пол: Женский
Возраст: 32 года
Доброго дня. Останнім часом дивні відчуття в голові. Тобто голова не болить, а час від часу якесь поколювання в різних частях голови і навіть шиї. (не сильно) Дуже переживаю. Це можуть бути нерви? Мрт мозку робила рік назад, бо було якесь затерпання, все було добре. Пройшло. Тепер знову щось незрозуміле.
1 ответ
Добрый день. Скорее всего это нарушение мозгового кровообращения. Обратитесь к невропатологу.