Аналіз на сифіліс

Спрашивает: Зоя
Пол: Женский
Возраст: 35 лет
Здавала експрес тест на сифіліс, рв, іфа, блот-аналіз-все негативно. Чи достатньо цих аналізів для того, щоб заспокоїтись. Чи могла бути помилка в результат обстежень Дякую.
Категория: Дерматолог
Добавлен: 5 марта 2020 года

4 ответа

Матвеев Михаил Владимирович
дерматолог 2020-03-06 06:45
Здравствуйте Зоя.

В связи с чем сдавали анализ крови на сифилис?
Зоряна 2020-03-06 07:23
Збільшені лімфовузли на шиї півроку, папіломи на статевих слизових. Обстежувалась в шкірвендерматолога, лікар запевнив, що це не є проявом даної хвороби. Тому і переживаю, чи не могли аналізи помилитись, хоч статевий партнер постійний протягом 4років. Остані статеві відносини були 7місяців назад. Останій блот аналіз здавала 3тижні тому. Дякую Вам за швидку відповідь
Матвеев Михаил Владимирович
дерматолог 2020-03-06 07:31
Этих анализов достаточно что бы исключить у Вас сифилис.
Зоряна 2020-03-06 07:33
Дякую за оперативну відповідь.