Збільшення дози

Спрашивает: Настя
Пол: Женский
Возраст: 15 лет
Хронические заболевания: Хронічний тонзіліт
Здравствуйте, підскажіть будь ласка що робити) Після проходження йодотерапії врач назначила дозу 175мкг. Я ще НЕ здавала ТТГ крові для корекції дози. Місцевий лікар дивлячись тільки на мою кардіограму підняла дозу до 200мкг. Чи потрібно її збільшувати?
Категория: Эндокринолог
Добавлен: 11 июня 2015 года

1 ответ

Иванисова Надежда Сергеевна
эндокринолог 2015-06-12 00:19
Доброго дня, Настю.

Я дорослий лікар-ендокринолог і не берусь давати рекомендації підліткам, оскільки стандарти обстеження и лікування дорослих та підлітків мають суттєві розбіжноті. З цього приводу Вам треба проконсультуватись у дитячого лікаря-ендокринолога.

З повагою, Надія Сергіївна.