Вагітність

Спрашивает: Наталія
Пол: Женский
Возраст: 23 года
Здравствуйте, чи можу я мати здорову дитину від чоловіка якому 65 років а мені 23 роки чи це реально? Наданий момент вагітна від нього. Була вагітніть перша від нього яка закінчилася замертвіння плода. Дуже хочу мати від нього дитину але страшно щоб дитина була здоровою.
Добавлен: 19 декабря 2016 года

1 ответ

Радевич Игорь Тадеушевич
сексолог-андролог 2016-12-19 22:55
Это сложно прогнозировать. Ответить на вопрос можно только после обследования мужчины. Но вполне может быть здоровый ребенок.