Розшифровка узі, лівобічний аднексіт

Спрашивает: Марьяна
Пол: Женский
Возраст: 23 роки
Здравствуйте, помогите пожалуйста,
24 апреля била на узи от даниє:
Матка: anteflexio.
размери матки: 56.42.57мм обєм 73см. Куб.
Міометрій однорідний,
Ц/канал: щілевидний.
Шийка матки: 40.26 мм.
Ендометрій: 12мм, однородний контур чоткий,
полость матки б/о.
Правий яйник: 32.23.28 мм.
Левий яйник: 41.40.38. фолікули антральні по типу *намиста* Ж/тело 23мм.
Жидкость у просторі є 2 см. Куб,
Заключение: лівобічний андексит.
Дуже буду благодатна за ответ, и заранее спасибо, простите за правописание руский знаю плохо.
Категория: Гинеколог
Добавлен: 26 апреля 2015 года

27 ответов

Молчанова Олена Вікторівна
гинеколог 2015-04-26 20:41
Доброго вечора! Можна українською мовою-я Ваша сусідка з Західної України:) Перепишіть УЗД нормально, українською, або приєднайте фото заключення-в нас є така опція на сайті. І вкажіть, на який день циклу проведене УЗД
Платная консультация
Марьяна 2015-06-16 16:05
Це узд робила ще у квітні, заза такий живіт що неприховаєш, цикл 34-38 днів,
буду дуже вдячна за відповідь.
Молчанова Олена Вікторівна
гинеколог 2015-06-16 16:49
Почекайте, Ви вагітні зараз? Бо за УЗД лише ознаки запалення яйників
Платная консультация
Марьяна 2015-06-16 20:04
Я незнаю чи вагітна, тести мені показують ледь помітну другу полоску, а живіт як на пятому місяці, у районі пупка пульсує, яйники у мене постійно таких розмірів.
Молчанова Олена Вікторівна
гинеколог 2015-06-16 20:09
Так здайте кров на ХГ-це на 100% дасть відповідь, чи є вагітність
Платная консультация
Марьяна 2015-06-16 20:21
Я би зрадістю але нема накого лишити дитину 2,7 рочки, мені до міста далеко їхати.
Марьяна 2015-06-17 22:49
Добрий вечір, я була сьогодні на узд 14 день циклу. Ось результати.
Розміри матки: 48.39.51 мм. Обєм 50 см. Куб.
Міометрій однорідний.
цервікальний канал: щілевидний, стінки потовщено до 2,5 мм-гіперехогенні. що це означає?
Шийка матки: 34.29.30 мм.
ендометрій 7мм.
Жовте тіло 12мм.
дуже дякую.
Молчанова Олена Вікторівна
гинеколог 2015-06-17 22:53
Доброго вечора! Прикрипіть до запитання фото УЗД
Платная консультация
Марьяна 2015-06-17 23:04
Молчанова Олена Вікторівна
гинеколог 2015-06-17 23:10
Не бачу підстав ставити полікістоз, адже є жовте тіло, тобто овуляція відбулася. Розлад циклу є, це зрозуміло. Є запалення цервікального каналу
Платная консультация
Марьяна 2015-06-17 23:26
Як це лікувати і чи потрібно, мене нічого на даний момент не турбує.
Молчанова Олена Вікторівна
гинеколог 2015-06-17 23:49
А Вас не турбує те, що є запалення? Його потрібно лікувати, внормовувати цикл теж
Платная консультация
Мар'яна 2015-09-04 12:04
Доброго дня, сьогодні була на узд. Мій цикл 36-38 днів, останні місячні були 17 вересня це 18 дц, дуже болять груди, на узі сказали що з грудьми нормально, а органи малого тазу подивіться:
Шийка матки 30мм.
Розміри матки: 57.51.53
Ехоструктура однорідна.
Ендометрій 11мм
Жовте тіло 23 мм
Лівий яйник 28.24мм
Правий яйник 31.24мм
Фолікули дрібні,
Рідина в просторі є 6м
Це може бути вагітність дуже малого строку.
Мар'яна 2015-09-11 20:50
Добрий день, замість ХГЛ я зробила УЗД,
Матка розміри 57.47.54.
Міометрій неоднорідний.
Передня стінка 19 мм.
Задня стінка 18 мм
Ц/к непоширений.
Шийка матки 28.29.37. мм
Ендометрій 17мм. Однорідний контур чіткий.
Жовте тіло 9 мм.
заключення ендометріоз тіла матки (початкові ознаки).
ДУже вдячна за відповідь.
Молчанова Олена Вікторівна
гинеколог 2015-09-14 11:28
Ви навіть запитання не задали
Платная консультация
Мар'яна 2015-09-14 13:25
Добрий день вибачте, що означає це узд, потовщення стінок матки, і великий ендометрій, я так розумію що це вагітність малого терміну чи ні?
Дякую.
Молчанова Олена Вікторівна
гинеколог 2015-09-14 13:35
У вас написане заключення - ендометріоз тіла матки. Його й підозрюють
Платная консультация
Іра 2016-02-03 16:00
Доброго дня. Ходила сьогодні на УЗД, 11-й день цикла. У січні місяці робила біопсію бо була підозра на ерозію але сказали що запалення цервікального каналу. Зараз ставлю свічки метилурацил уже 5 день. Можливо потрібне інше лікування? Наперед вдячна за відповідь.
Молчанова Олена Вікторівна
гинеколог 2016-02-03 17:24
Доброго дня! Інше лікування чого? Запалення? Не зовсім зрозуміла Вас
Платная консультация
Іра 2016-02-03 20:01
Так, запалення. Я мала наувазі чи достатньо цих свічок чи потрібні інші. Я ще додала фото узд але його чогось небачу. Заключенн узд: ендоцервіцит. Хр. двобічний аднексит. Мультифолікурярні яйники.
Молчанова Олена Вікторівна
гинеколог 2016-02-03 20:28
Якщо брати лікування запалення, то свічок мало, безумовно. Ви здавали аналізи на інфекції?
Платная консультация
Іра 2016-02-03 23:42
Гініколог брала мазки при огляді, говорила що нічого поганого немає. А чи можоже бути цей запальний процес від того що я 2, 5 роки тому мала позаматкову вагітність і після неї весь цей час приймала ок джаз а десь 2 місяці тому вирішили планувати другу вагітність і залишила їх пити?
Молчанова Олена Вікторівна
гинеколог 2016-02-04 09:26
Ні. А щоб говорити предметно про лікування та його зміни, необхідно бачити аналізи - мазок на флору, аналізи на інфекції
Платная консультация
Іра 2016-02-04 11:54
Сьогодні піду до свого гініколога і подивлюся які результати аналізів були. Дякую вам за відповідь.
Мар'яна 2016-11-09 21:37
Доброго вам вечора, в мене проблемка, сьогодні почалися місячні, але якісь нетакі, темно коричневого кольору, ниє низом живіт, болить поперек що віддає в бік і в ногу, температура тіла тримається 37.0 37.2, Будьласка допоможіть ДЯКУЮ.
Молчанова Олена Вікторівна
гинеколог 2016-11-10 17:30
Доброго вечора. Зробіть тест, УЗД. Обов"язково