Розшифровка узі, лівобічний аднексіт
Спрашивает: Марьяна
Пол: Женский
Возраст: 23 роки
Хронические заболевания: не указаны
Здравствуйте, помогите пожалуйста,
24 апреля била на узи от даниє:
Матка: anteflexio.
размери матки: 56.42.57мм обєм 73см. Куб.
Міометрій однорідний,
Ц/канал: щілевидний.
Шийка матки: 40.26 мм.
Ендометрій: 12мм, однородний контур чоткий,
полость матки б/о.
Правий яйник: 32.23.28 мм.
Левий яйник: 41.40.38. фолікули антральні по типу *намиста* Ж/тело 23мм.
Жидкость у просторі є 2 см. Куб,
Заключение: лівобічний андексит.
Дуже буду благодатна за ответ, и заранее спасибо, простите за правописание руский знаю плохо.
Категория: Гинеколог
Добавлен: 26 апреля 2015 года

27 ответов
Молчанова Олена Вікторівна
гинеколог 2015-04-26 20:41
Доброго вечора! Можна українською мовою-я Ваша сусідка з Західної України:) Перепишіть УЗД нормально, українською, або приєднайте фото заключення-в нас є така опція на сайті. І вкажіть, на який день циклу проведене УЗД