На обличчи пятно

Спрашивает: елена
Пол: Женский
Возраст: 31 год
Здравствуйте, Була вагитна на 20 тижни вискочило пятно коло носа, мастила флуцинаром не проходило, дитини 4 мысяци, непроходить мастила мазями за призн. Ликаря:
Молескин, синафлан, гиоксизон, герпевир, и ничого, ще бильше стало появляться
на лици
Категория: Дерматолог

5 ответов

Бакалец Алина Викторовна
дерматолог 2016-09-24 22:00
Добрий вечір!
Додайте, будь ласка, чіткі фото висипу.
Уже підозрюю - периоральний дерматит.
Усі перераховані мазі - протипоказані.
Лактація є?
Лена 2016-09-25 00:34
Так я кормлю грудью, ликуюся уже около двох мисяцив, результату небачу, брали анализ (зишкрибали и виривали вии) на демодекс, невиявлено.
Бакалец Алина Викторовна
дерматолог 2016-09-25 03:19
Лена, додайте фото всієї нижньої частини обличчя. Якщо можна більш чіткіші.
Що це за елемент найбільший, "видавлюєте"?
Лена 2016-09-26 00:29
Навить и недумала давити, це воно таким пятном вискакуе, спочатку було биля носа а потим пройшли, Але вискочило таке ж саме нижче, в четверг дерматолог виписали протирати календулою и поступали одинични прищи над губою и на бороди, а до того небуло их, було лише пятно таке бугристе
Бакалец Алина Викторовна
дерматолог 2016-09-26 10:03
Це - периоральний дерматит.
Гормональні мазі - протипоказані!
Загострення пішло не від календули, а від відміни гормона!
Шкіра звикла до гормональних засобів. Треба перетерпіти загострення і не повертатись до них !
До лікування рекомендую:
- лосьон "зінеріт" - 2 рази на день до 1 міс .;
- додатково - зволоження "пантекремом" - 3 - 4 рази на день по потребі;
- настій (водний) календули для очищення.