Странное очень у девственници

Спрашивает: Олена
Пол: Женский
Возраст: 19 лет
Здравствуйте, у мене таке виникло до вас питання. Я не займана. Був петинг полових органів моїх та мого хлопця. Проникнення в мене не було. Після мінету еакулював мені на ногу і руку, можливо щось потрапило у піхву. Питання, чи можу я таким чином завагітніти, якщо до таких інтимних ласок тертям, у мене ніколи не було сексу?
Добавлен: 28 июля 2021 года

6 ответов

Радевич Игорь Тадеушевич
сексолог-андролог 2021-07-28 10:43
Если сперма попала во вагалище-беременность возможна
Платная консультация
Олена 2021-07-28 10:45
Я девственица. І проникнення не було. Чому на сайті ваші лікарі і в тому числі ви кажете, що завагітніти можна лише при статевому акті, у мене не було проникнення. Після того, як він кончив, я пішла і змила водою все. Якщо змила водою, так можна завагітніти?
Радевич Игорь Тадеушевич
сексолог-андролог 2021-07-28 10:53
Попадание спермы во влагалище тоже является риском беременности. Но если сразу смыли и она была снаружи-то беременность можно исключить
Платная консультация
Олена 2021-07-28 11:10
Так, на наступний день у мене коричневі виділення, ц у мене ще був період місячних. Овуляція була черкз 5 днів після такої ситуації. Можна виключати вагітність?
Олена 2021-07-28 11:23
Якщо ковтати сперму, вагітність можлива?
Радевич Игорь Тадеушевич
сексолог-андролог 2021-07-28 11:59
Нет, беременность в описанной вами ситуации не наступит.