Чи можна завагітніти від смазки

Спрашивает: Макс
Пол: Женский
Возраст: 16 лет
Здравствуйте, я зі своєю дівчиною мав петінг в душі, але тільки я пестив її статеві губи і доторкнувся до члена і відчув, що було трошки мокро і не знаю чи це смазка чи просто вода, і доторкнувся до її статевих губ, чи можливо від цього завагітніти, якщо в дівчини була овуляція і близько 30хв тому ми займалися петінгом(були одягнені) і я кінчив на рушник?
Чи могли залишитися сперматозоїди після сім'євипускання, якщо після нього приймав душ і ходив в туалет. І пізніше петінг був в душі з дівчиною, але ПО ми не доторкалися
Теги: чи можна завагітніти від змазк 03onlinr, чи можна завагітніти від смазки 03onlinr
Категория: Гинеколог
Добавлен: 15 ноября 2021 года

1 ответ

Минасян Маргарита Гегамовна
гинеколог 2021-11-15 21:22
Здравствуйте! Пишите, пожалуйста, на русском