Бесплодие-хламидии

Спрашивает: Наталія
Пол: Женский
Возраст: 29 лет
Доброго дня! 10 років назад був аборт від першого чоловіка. Зараз я живу з другим чоловіком, але завагітніти невдається - зверталась до лікарів чи можу я після аборту завагітніти на що отримала відповідь якщо прохідні труби то да. Також здала кучу аналізів обнаружили в крові хламідії класу G. Начали лікувати. Лікування проходило в декілька заходів, але кількість хламідій не понизувалась. Я звернулась за консультацією до іншого лікаря, який сказав, що саме главне, щоб не було хламідії класу A, M, а за класс G -незабивай собі глову і не потрібно лікувати. Перевіряла труби на прохідність права труба прохідна, ліва в спайках зробила лапороскопію, але після операції було запалення і спайки зліва востановились - з права все добре.3-місяці робили стимуляцію овуляції клостельбігітом + ще обробляли сперму чоловіка і вводили в матку- результата немає. Скажіт будь-ласка чи можуть хламідії G все ж таки мішати вагітності.
Категория: Гинеколог
Добавлен: 18 апреля 2017 года

1 ответ

Молчанова Олена Вікторівна
гинеколог 2017-04-18 13:57
Доброго дня. Ні. оскільки це - показник імунітету. Вам лікар вірно сказав