Вагітність і незайманність

Спрашивает: Олена
Пол: Женский
Возраст: 16 лет
Здравствуйте, Я зробила хлопцю на вулиці рукою(я була вдіта бо було холодно) він кончив і трохи на руку попало, через 10-15 хвилин як я дошла додому я вдома витерлась туалетною бумагой тією ж рукою. Чи можна так завагітніти? (при цьому руками торкалася до куртки як її знімала і до взуття)
Коли сперма на руках могла б висохнути?
Зразу поясніть чому якщо можна і чому якщо не можна!
Категория: Гинеколог
Добавлен: 20 мая 2019 года

13 ответов

Нелин Алексей Сергеевич
гинеколог 2019-05-20 17:45
Добрый день.
Так как вы описываете беременность не наступает.
Платная консультация
Олена 2019-05-20 17:49
А якщо він кончив, я руку витерла в трубу на стадіоні і пішла в туалет (присідали і тою рукою підтримувала штани з трусами) так можливо?
Олена 2019-05-20 20:34
А поясніть будь ласка чому в цих всіх випадках неможна?
Нелин Алексей Сергеевич
гинеколог 2019-05-20 20:42
Потому что для беременности сперма должна глубоко попасть во влагалище.
Так как вы описываете это невозможно.
Платная консультация
Олена 2019-05-20 20:42
А я чула що можна завагітніти, якшо сперма попаде навіть на полові органи
Нелин Алексей Сергеевич
гинеколог 2019-05-20 20:52
Я тоже много чего слышал, но прислушиваюсь только к проверенным данным. Удачи вам.
Платная консультация
Олена 2019-05-20 20:54
2 або 3 були місячні в січні,2 або 3 в лютому,1 березня (8 і 9 березня були інциденти),30 березня і 25 квітня! Не було затримки? 30 березня місячні були нормальні, а 25 квітня було менше в об’ємі
Олена 2019-05-23 15:17
Затримки ніде не було?
Олена 2019-05-23 16:02
А чому від пальця завагітніти не можна? В інтернеті читала шо якшо погладити статеві органи в на пальці буде сперма, то вагітність можлива, чи це все брєд? девсвеници не можуть завагітніти?
Нелин Алексей Сергеевич
гинеколог 2019-05-25 10:07
Чтобы забеременеть необходимо чтобы свежая сперма попала глубоко во влагалище.
Пожалуйста больше не пишите мне на эту тему, вопрос ваш решен или мне придется отправить ваш вопрос в жалобы.