Місячні після утрожестану

Спрашивает: Тіна
Пол: Женский
Возраст: 19 лет
Доброго дня, скажіть будь ласка, чи може бути вагітність якщо після утрожестана два рази були місячні, приймала його, тому що була велика затримка 20 днів. 5 днів приймала на 5 день прийому прорвалися місячні в наступному місяці все було добре. В цьому місяці не перестають боліти груди і живіт наче збільшився (якби була вагітність то приблизно 19 тиждень) через тиждень мають знову бути місячні не знаю чого чекати.
1. Чи може бути вагітність?
2. Якщо є вагітність то чи можна на дотик вже відчувати дитину при різних натисканнях, бо зараз повність втягую живіт і навіть при сильних натисканнях нічого не відчуваю.
Категория: Гинеколог
Добавлен: 14 мая 2019 года

4 ответа

Нелин Алексей Сергеевич
гинеколог 2019-05-14 13:07
Добрый день.
1. Может, но если только в этом месяце вы забеременели.
2. Нельзя.
Платная консультация
Тина 2019-05-14 13:09
Останній ПА був в січні
Тина 2019-05-14 13:11
Після якого я пила постинор, після нього були місячні 1 місяць потім затримка 20 днів і утрожестаном викликали місячні. В такому випадку може бути вагітність? Після цього статевого акту не було.