Викидиш чи місячні?

Спрашивает: Катя
Пол: Женский
Возраст: 26 лет
Доброго вечора, 1-а вагітність-викидиш на 4-5неділі, 2-а вагітність(завагітніла аж через 2роки) - завмерання плоду на 9-10тиждень. Пройшло майже 2роки після останього викидня завагітніти не можу, виявили незначний ендомітріоз, остальні аналізи в нормі. Останніх 3місяці місячні з затримкую до 12дн. Під час місячних виділення червоно-коричневі. Бувають виділення як "плівка" - що це? Викиш чи прояви ендомітріозу! Я стою на обліку по невиношуванню в гінеколога-генетика, каже що в мене норма і не має причин не вагітніти! Підскажіть будь-ласка, затримки до 12дн і виділення як "плівка" це норма? В чому може бути проблема моїх викиднів і неможливість завагітніти?
Категория: Гинеколог
Добавлен: 7 марта 2017 года

11 ответов

Молчанова Олена Вікторівна
гинеколог 2017-03-08 10:03
Доброго дня. Аналізи на гормони Ви здавали?
Платная консультация
Катя 2017-03-16 15:45
Аналізи здавала в генетика, був підвищений пролактин- пропили гормони, повторні аналізи були в номі, виявили токсоплазмоз, розширений аналіз показ не активний стан,.
Катя 2017-03-16 16:06
Так відбувається!
Молчанова Олена Вікторівна
гинеколог 2017-03-16 16:07
Прогестерон в другій фазі - в нормі?
Платная консультация
Катя 2017-03-16 16:13
Прогестерон в нормі!
Молчанова Олена Вікторівна
гинеколог 2017-03-16 16:15
Не може бути так, що все в нормі, а затримки по 12 днів і завагітніти не можете. Самі розумієте.
Платная консультация
Катя 2017-03-16 16:21
Мені 26років! Розумію, причина є, яку ми не виявили, причиною можуть бути нервові зриви? Може потрібно звернутись в другу клініку?
Молчанова Олена Вікторівна
гинеколог 2017-03-16 16:25
Можливо. Тому що не може бути такого, що все добре, а не виходить. Спермограму чоловіка перервіряли?
Платная консультация
Катя 2017-03-16 16:30
Чоловіка не провіряли (заміж вийшла 2-й раз. З першим чоловіком був викидиш 4-5 неділя, з другим теж викижиш і такі проблеми) чомусь впевнена, що проблема в мені! Підскажіть що то за виділення як "плівка" такі в мене вже не вперше були?
Молчанова Олена Вікторівна
гинеколог 2017-03-16 16:33
Важко сказати. Якщо це повториться і Ви думаєте, що це викидень, то необхідно в ці дні здати кров на ХГ. Якщо це переривається вагітність, то буде зрозуміло